Візит до Національної академії представників Державної прикордонної служби Азербайджанської Республіки

25–27 березня 2019 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького з робочим візитом відвідала делегація Державної прикордонної служби Азербайджанської Республіки.

Основною метою візиту іноземців було ознайомлення з діяльністю, освітнім процесом, навчально-матеріальною базою академії, а також розвиток співробітництва між прикордонними відомствами.

Під час робочої зустрічі, яка пройшла в конструктивній атмосфері, іноземним гостям було презентовано систему підготовки персоналу академії.

Представникам делегації командування Національної академії провело огляд навчально-матеріальної бази академії, було представлено роботу її структурних підрозділів, а також гості відвідали центр забезпечення навчального процесу Національної академії, де ознайомилися з польовою навчальною базою, яка використовується під час практичних занять слухачів і курсантів.

За результатами візиту до Національної академії іноземні гості високо оцінили можливості навчального закладу та висловили свою готовність до подальшої співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.