У Національній академії Держприкордонслужби відбувся легкоатлетичний крос

В суботу, 6 квітня 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся легкоатлетичний крос серед персоналу академії.

У змаганнях брали участь керівництво, військовослужбовці єдиного вищого навчального закладу Держприкордонслужби та члени їхніх сімей.

Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань.

Біг проводився на території Національної академії за підтримки духового оркестру закладу та вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

У забігу жінки долали дистанцію – 1000 метрів, чоловіки – 1000 та 3000 метрів, у залежності від вікових параметрів.

Зазначимо, що ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук цьому виду спорту приділяє особливу увагу особистим прикладом.

 «Мета забігу — пропаганда здорового способу життя, дозвілля, залучення до занять з фізичної підготовки й спорту та зміцнення здоров’я військовослужбовців Державної прикордонної служби України, членів їхніх сімей. Ми дбаємо не тільки про ефективний навчальний процес, алей про високу духовність молоді, про її патріотичність, широку загальнокультурну обізнаність та про гарний фізичний стан», — зазначив Олег Миколайович.

Спортивні забіги, які періодично проводяться у Національній академії — це не просто спосіб визначити кращого, це ознака утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення.

 Прикордонники впевнені, що подібні заходи допомагають їм ефективніше виконувати обов’язки служби, досягти психологічного розвантаження та сприяють реабілітації після виконання оперативно-службових та оперативно-бойових завдань.

По завершенню змагань було підбито підсумки кросу та визначено переможця.

У загальнокомандному легкоатлетичному кросі  кращі результати показали курсанти факультету охорони та захисту Державного кордону академії.

Вітаємо учасників забігу з високими результатами, які були продемонстровані впродовж змагань, а також маємо надію, що найголовніші перемоги у кожного з них ще попереду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.