Методична конференція АКТИВНІ ТА ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ

08 квітня 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбулася внутрішньо вузівська методична конференція на тему: «АКТИВНІ ТА ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ»
МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:
– поглибити знання науково – педагогічного складу щодо методики використання активних та інтерактивних методів навчання при підготовці та проведенні навчальних занять;
– сформувати у науково-педагогічного складу академії глибоке усвідомлення необхідності підвищення педагогічної майстерності.
В роботі конференції взяли участь доктор військових наук, професор, заслужений працівник освіти України, член кореспондент Академії педагогічних наук Олексієнко Борис Миколайович, керівництво факультетів, інституту підвищення кваліфікації, науково-педагогічні працівники академії.
Учасники конференції у своїх доповідях розкрили зміст методів що застосовуються науково-педагогічним складом під час викладання навчальних дисциплін. Здійснено аналіз проблем, а також зроблено висновки щодо удосконалення освітнього процесу, особливостей упровадження інтерактивних технологій при підготовці та проведенні навчальних занять.
За результатами роботи конференції були вироблені єдині погляди щодо напрямів використання активних та інтерактивних методів навчання при підготовці та проведенні навчальних занять, сформовано у науково-педагогічного складу академії глибоке усвідомлення щодо необхідності підвищення педагогічної майстерності.