У Національній академії відбулися курси з фахівцями вогневої підготовки Держприкордонслужби

З 08 по 13 квітня 2019 року, в рамках навчально-методичного збору, який було організовано на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за участі директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Миколи Маланчія, фахівці з вогневої підготовки регіональних управлінь, органів охорони державного кордону та частин центрального підпорядкування Державної прикордонної служби України продемонстрували свої теоретичні знання та практичні навички відповідно до сфери їх діяльності.

Під час курсів з офіцерами вогневої підготовки прикордонного відомства було проведено комплексне тестування. Контрольно-перевірочне заняття передбачало перевірку знань законодавчих, нормативно-правових та документів, що регламентують підготовку персоналу, з яким учасники  успішно впоралися.

Також фахівці професійної підготовки Державної прикордонної служби України на стрільбищі «Ракове» Національної академії продемонстрували своє володіння зброєю, бездоганно виконавши вправи зі стрілецької зброї під час бойових стрільб. В спортивному залі академії фахівці мали можливість продемонструвати гарну фізичну форму при виконанні різних вправ.

В рамках навчально-методичного збору, на польовому навчальному центрі академії із керівниками було відпрацьовано блок комплексних занять з порядку організації та методики проведення тактико-вогневої підготовки, а саме: порядок організації та виконання службово-прикладних вправ; загальні принципи надання домедичної допомоги в умовах введення бойових дій; тактика дій інспекторів-кінологів зі службовими собаками; бойові порядки та тактика дій малих груп; порядок виявлення та знешкодження підозрілих вибухових пристроїв.

Якісне проведення практичних занять і тренувань науково-педагогічним складом Національної академії дало можливість підвищити професійну майстерність учасників зібрання.

Підбиваючи підсумки курсів директор Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Микола Маланчій наголосив, що військовослужбовці Держприкордонслужби повинні бути готові застосовувати зброю в любих погодних умовах.

«Вперше на базі Національної академії було проведено курси підвищення кваліфікації з начальниками вогневої підготовки та офіцерами органів, що виконують їх обов’язки. Під час навчання з фахівцями, які залучалися до занять, розглянуто проблемні питання вогневої підготовки, ознайомлено учасників з керівними документами щодо підготовки та проведення навчальних та бойових стрільб. І на перспективу, такі курси підвищення кваліфікації, ми плануємо проводити щорічно на постійній основі», – додав Микола Олександрович.

На завершення генерал-майор Микола Маланчій вручив кращим офіцерам з вогневої підготовки державні та відомчі нагороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.