Військово-польові збори з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького

Сьогодні, 18 квітня 2019 року ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук відвідав  польовий Центр забезпечення навчального процесу, де проходили військово-польові збори з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького відповідно до програми військово-патріотичного виховання мешканців міста Хмельницького на 2016-2020 роки.

Так, по прибуттю до польового Центру забезпечення навчального процесу, очільник Національної академії, традиційно, здійснив покладання квітів до пам’ятника нашого військовослужбовця, прапорщика Дияка Павла Станіславовича, який героїчно загинув 12 липня 2014 р. в районі прикордонного села Маринівка (Донецька область) під час супроводження на БТР тіла загиблого 11 липня 2014 р. генерал-майора Ігоря Момота.

Також ректором Національної академії було перевірено хід розвитку польового Центру забезпечення навчального процесу, де курсанти здобувають практичні навички з охорони державного кордону України.

Особливу увагу генерал-майор Олег Шинкарук приділив  учням 11 класів, з якими викладачі різних кафедр нашої академії проводили ознайомчі польові заняття з питань охорони державного кордону. Учні мали змогу особисто задати запитання ректору Національної академії нащо він із задоволенням розповів про переваги вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та перспективи розвитку нашого відомства.

Крім того молодь мала змогу детально ознайомитись з новітніми технічними засобами охорони кордону, прикордонного контролю та озброєнням.