Візит делегації Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини

З 16 по 17 квітня 2019 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідала делегація Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини на чолі з офіцером зв’язку Бюро зв’язку Федеральної поліції Нмеччини Францом Вебером.

У межах візиту члени делегації зустрілись із командуванням Національної академії та обговорили напрями подальшого співробітництва. Далі відбулась зустріч іноземців з викладачами, студентами і курсантами факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін.

Задля підсилення зацікавленості у вивченні німецької мови та політично-поліцейського порозуміння гості упродовж двох днів проводили різного роду заняття з курсантами та студентами академії. Зокрема, Франц Вебер зупинився на виступі «Особливості організації служби з охорони кордону у Федеральній поліції Німеччини». Наприкінці занять іноземці надали конструктивні відповіді на питання, що цікавили присутніх.

Гості залишилися задоволеними та висловили подяку командуванню академії за теплий прийом.