Національній академії вручили копію Томосу, яку зберігатимуть у каплиці «Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних Воїнств»

Сьогодні  митрополит Хмельницького і Камянецьк-Подільського, архієрей Православної церкви України Антоній надав копію Томосу до каплиці «Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних Воїнств» Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Крім того, за участі духовенства, керівництва та усього персоналу навчального закладу відбулося  спільне урочисте богослужіння.

«Сьогодні відбулась надзвичайно тепла та важлива подія для всіх військовослужбовців та працівників Національної академії Держприкордонслужби України. Я щиро вдячний духовенству України за увагу до Національної академії, просвітницько-духовне слово, яке звучить до персоналу закладу, а також за підтримку та спрямованість. Без віри ми не можемо думати про наше майбутнє, ми не можемо рухатися вперед та розбудовувати нашу країну», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук на завершення духовного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.