Завершено менеджерський курс у рамках проекту «Нове обличчя кордону»

З 09 по 19 квітня  2019 року на базі Інституту підвищення кваліфікації Національної академії з офіцерами Державної прикордонної служби України, в рамках проекту «Нове обличчя кордону» було проведено черговий менеджерський курс.

Менеджерський курс пройшли вісім офіцерів із ОКПП «Київ» та Харківського, Мукачівського, Бердянського прикордонних загонів Державної прикордонної служби України.

Навчання тривало 10 навчальних днів, під час яких офіцери здобули теоретичні знання та практичні навички управлінської діяльності, її психологічного та правового забезпечення, систематизували вже наявні знання та набутий досвід.

По завершенню навчального курсу 19 квітня 2019 року директор інституту підвищення кваліфікації Національної академії вручив усім слухачам курсу свідоцтва про завершення навчання відповідного державного зразка.