Спортивне свято

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося спортивне свято серед перемінного складу академії. Відкрила захід заступник ректора (проректор) Національної академії з наукової роботи полковник Волобуєва О. Ф. Вона звернула увагу присутніх на виключну роль фізичної підготовки для сучасного офіцера як запоруки стійкості, витривалості, здатності рішуче діяти у бою, а також на спортивні здобутки вихованців навчального закладу.

У заході взяли участь 9 команд з факультету охорони та захисту державного кордону, факультету правоохоронної діяльності, факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін та інженерно-технічного факультету.

Впродовж кількох годин курсанти мали змогу позмагатися з перетягування канатом, підйому з переворотом на перекладині, бігу на 100 метрів та взяти участь у воєнізованій естафеті. Варто зазначити, що курсанти дівчата взяли безпосередню участь у атлетичній естафеті «4 × 800». Організатори свята потурбувалися й про те, щоб змагання мали військово-прикладний характер, адже майбутні офіцери виконували їх зі зброєю та у спорядженні.

Призові місця команди розподілили наступним чином: третє місце зайняла команда другого курсу навчання факультету охорони та захисту державного кордону, друге місце – команда третього курсу навчання факультету охорони та захисту державного кордону, а головним призером стала команда другого курсу навчання факультету правоохоронної діяльності.

Велику роль під час змагань зіграли вболівальники усіх команд, які активно підтримували бадьорий настрій спортсменів. Офіцери, які також прийшли підтримати особовий склад навчального закладу досить високо оцінили старання своїх підлеглих, зазначивши, що всіх призерів буде заохочено.