У центрі уваги – французька військова мова

Серед іноземних мов, які сьогодні вивчають курсанти і студенти факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, чільне місце посідає французька мова.

З метою удосконалення рівня володіння французькою мовою академія підтримує тісні зв’язки з Посольством Франції в Україні, яке у цьому напрямі надає різноманітну допомогу.

За старою доброю традицією не залишились осторонь представники Посольства і цього року. Так 25 квітня 2019 року вони провели екзаменаційну сесію з французької військової мови (E.M.L.F.). Екзаменаторами для курсантів і студентів, які вивчають французьку мову, виступили аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні Жан-Люк Ломон і викладач-асистент французької мови Віржілія Шамберлен.

Під пильним оком гостей курсанти і студенти у сучасних аудиторіях кафедри німецької мови та другої іноземної мови виконали письмові висловлювання на задану тему, на основі прочитаного тексту вибрали правильні варіанти відповідей; прослухали аудіо тексти та відповіли на поставлені запитання.

За словами гостей, кращим курсантам і студентам восени поточного року представники Посольства Франції в Україні вручать сертифікати про рівень володіння французькою мовою.

Наприкінці заходу Жан-Люк Ломон подякував ректорові академії генерал-майору Олегу Шинкаруку за теплий прийом, за розуміння наблизити рівень знань з французької мови курсантів і студентів до європейського. Зі свого боку ректор академії подякував представникам Посольства Франції в Україні за постійну допомогу і висловив надію на те, що зв’язки між академією і Посольством у цьому напрямі будуть тільки міцнішати.