Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук

25 квітня 2019 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради СРД 70.705.04 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з правом захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 21.07.05 – службово-бойова діяльність сил охорони правопорядку (юридичні науки).

Відкриваючи засідання, з привітальним словом виступив голова ради лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег ШИНКАРУК. У своїй промові він зазначив про те, що Державна прикордонна служба України займає відповідальне місце в системі безпеки держави і загрози, що існують на державному кордоні, обумовлюють необхідність посилення заходів прикордонної безпеки як складової всієї системи національної безпеки України, зокрема у площині удосконалення прикордонного законодавства. З огляду на це, Олег ШИНКАРУК висловив надію, що результати наукових доробок, які будуть захищатися у цій раді, сприятимуть розв’язанню теоретичних і прикладних проблем під час правозастосування у процесі виконання персоналом Державної прикордонної служби України завдань з охорони та захисту державного кордону.

На засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся прилюдний захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри теорії, історії держави і права та приватноправових дисциплін підполковника Ольги БАСАРАБ.

Щиро вітаємо Ольгу Тимофіївну з успішним захистом і зичимо їй міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.