Засідання вченої ради

18 квітня 2019 року під головуванням ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, доктора технічних наук, професора, генерал-майора Шинкарука Олега Миколайовича відбулося чергове засідання вченої ради академії.
Засідання розпочалося із вручення дипломів кандидатів психологічних наук зі спеціальності 19.00.09 – психологія діяльності в особливих умовах, які були видані на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 05 березня 2019 року:
– старшому викладачу кафедри загальновійськових дисциплін підполковнику Олегу Михайловичу Грицині;
– викладачу кафедри прикордонного контролю підполковнику Олександру Олександровичу Самойленку.
На засіданні вченої ради розглядалися питання:
«Про хід виконання Стратегії розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України на період 2015 – 2021 років»;
«Основні напрями реалізації Стратегічного плану розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України на період до 2026 року».