Завершено курс інтенсивного вивчення англійської мови

з 01 лютого по 26 квітня 2019 року на базі Інституту підвищення кваліфікації Національної академії було проведено черговий курс інтенсивного вивчення англійської мови для персоналу Державної прикордонної служби України.

Метою навчання групи початкового рівня було підвищення загального рівня володіння мовою до рівня 1 відповідно до визначених в «Описі рівнів володіння мовою» стандартів Міжвідомчого круглого столу з іноземних мов (ILR) та Стандартизованої угоди НАТО «STANAG 6001».

25, 26 квітня 2019 року було проведено підсумкове комплексне тестування слухачів. Найкращі результати вивчення англійської мови показали: сержант Константинова Вікторія Ігорівна, прапорщик Калуцька Оксана Василівна, працівник Топольницька Галина Юріївна, підполковник Оніщук Сергій Володимирович, працівник Овчарук Ніна Юріївна, працівник Федорова Євгенія Володимирівна. Під час проведення усної співбесіди був присутній начальник кафедри англійської мови полковник Яремчук Ігор Анатолійович, який позитивно оцінив порядок проведення екзамену та рівень підготовки слухачів.

26 квітня 2019 року, після закінчення підсумкового тестування, директор інституту підвищення кваліфікації Національної академії полковник Мазур Валентин Юрійович вручив слухачам сертифікати про закінчення курсу із зазначенням рівня володіння англійською мовою.