У Національній академії Держприкордонслужби провели Великодню літургію та обряд освячення пасок

Великдень – свято Воскресіння Ісуса Христа. У цей день, згідно з християнським віруванням, воскрес Син Божий після того, як його розіп’яли на хресті.

Сьогодні, 28 квітня у каплиці «Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних Воїнств» Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено Великодню літургію, на яку прийшли всі охочі: і курсанти, і працівники академії, їхні рідні та близькі.

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.

«Дорогі друзі!

Сердечно вітаю з Воскресінням Христовим.

Це величне свято наповнює наші серця світлом, радістю і любов’ю до життя. Воно дарує нам віру в перемогу світла та добра.

Бажаю всім благословенного свята Воскресіння Господнього. Нехай у Вашій оселі панують мир, злагода та благополуччя.

Христос Воскрес!», – звернувся з вітальною промовою до персоналу академії ректор генерал-майор Олег Шинкарук.

Отець Дмитро провів ранкову святкову службу і після богослужіння, з побажанням любові, доброго здоров’я та миру освятив традиційні для цього свята паски і великодні яйця.

По закінченню служби, для військовослужбовців було організовано святковий сніданок, на якому вони змогли скуштувати традиційні Пасхальні страви та освячену паску.

Зазначимо, що керівництво Національної академії приділило особливу увагу курсантам-прикордонникам, які залишилися на свята на території вишу. Пекарі та кухарі академії власноруч випікали та оздоблювали паски, розфарбовували яйця аби кожний курсант мав змогу скласти свій власний «Великодній кошик» і за бажанням його освятити в капличці.

У цей Великий Світлий День бажаємо Всім людям на землі щоб радість Воскресіння Христового наповнювала серце, а світло Божественної любові зігрівала рідних і близьких. Нехай світлий Великдень дзвоном дзвонів зцілить душі, і очі засяють від усвідомлення Воскресіння Христа! Христос Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.