Хмельницька організація ветеранів – прикордонників провела круглий стіл з курсантами Національної академії

Пройшло п’ять років з того часу коли прикордонники взялись за зброю для захисту рубежів нашої Батьківщини і продовжують мужньо її боронити сьогодні. Хмельницька організація ветеранів – прикордонників провела круглий стіл з курсантами Національної академії, який присвятили їх героїзму, мужності та відданості військовій справі.

В заході участь взяли заступник ректора Національної академії з персоналу полковник Юрій Філіпчук; кавалер ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів, генерал – майор запасу Олександр Біньковський; кавалер ордена «Богдана Хмельницького» 3 ступеня полковник Сергій Дупляк;кавалер ордена «За мужність» 3 ступеня підполковник Юрій Хайнас; підполковник Дмитро Карасьов; кавалер ордена «За мужність» 3 ступеня, прапорщик у відставці Віталій Омельченко.

Виступи учасників заходу були цікавими та насичені прикладами бойових ситуацій. Курсанти з захопленням їх слухали та змогли задати питання.

На завершення учасники круглого столу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв прикордонників, що віддали своє життя за нашу Батьківщину – Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.