Курсанти Національної академії Держприкордонслужби вибули на державний кордон для набуття практичного досвіду

13 травня 2019 року з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для набуття практичного досвіду та виконання оперативно-службових завдань вибули курсанти І курсу навчання вищого навчального закладу.

Курсанти-прикордонники, в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2019», в період з 13 травня до 03 червня 2019 року будуть виконувати завдання з посилення охорони державного кордону на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Забезпеченість практикантів найсучаснішими засобами охорони державного кордону та спеціальними приладами, несення служби із застосування транспортних засобів підвищеної прохідності дозволить курсантам ефективно виконувати весь спектр завдань щодо протидії протиправній діяльності правопорушників на ділянках Мукачівського, Чопського, Чернівецького  прикордонних загонів та забезпечить недоторканість рубежів нашої держави.

Курсанти в складі прикордонних нарядів будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігати спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним виявам, адміністративним правопорушенням та іншим виявам протиправної діяльності на кордоні України.

Ми надіємось, що прикордонники з перших годин перебування на ділянках відповідальності органів охорони державного кордону, уміло проявить себе як підрозділ, який спроможний комплексно виконувати всі поставлені перед ним завдання.

Першокурсникам Національної академії бажаємо з честю та гідністю виконувати поставленні завдання – активно протидіяти протиправним проявам на визначених ділянках державного кордону.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.