У Національній академії Держприкордонслужби відзначили День вишиванки

Сьогодні, 16 травня персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького разом з усіма українцями відсвяткували День вишиванки.

Традиційно, на центральному вході вишикувалися у вишиванках керівництво та науково-педагогічний склад академії. Для всіх присутніх це дійство залишило незабутнє враження.

До всенародного свята долучився та вдягнув вишиванку і ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Зазначимо, що Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.