Засідання спеціалізованої вченої ради

22 травня 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено два засідання спеціалізованої вченої ради в галузі педагогічних наук, у роботі яких взяв участь ректор Національної академії лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег ШИНКАРУК.

Олег ШИНКАРУК привітав членів спеціалізованої вченої ради з черговим засідання та подякував їм за плідну співпрацю в підготовці науковців вищої кваліфікації.

На засіданнях було захищено:

1) докторську дисертацію ЄВГЕНОМ ДОЛИНСЬКИМ – доцентом кафедри германської філології та перекладознавства Хмельницького національного університету

2) кандидатську дисертацію СВІТЛАНОЮ ЧЕРНОВОЮ – викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Приватного вищого навчального закладу «Університет економіки і підприємництва».

Щиро вітаємо здобувачів з успішним захистом!