Національна академія Держприкордонлужби взяла участь в загальноміських заходах з нагоди Дня Героїв

Як відомо, День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських вояків, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні, 23 травня, країна згадує патріотів-героїв, які присвятив своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, хто у різні періоди становлення Української Держави віддав свої життя, а також тих, хто зараз захищає українську землю від зовнішньої російської агресії

Керівництво та персонал закладу, з нагоди Свята Героїв України, взяли участь в міських заходах покладання квітів до меморіалу Пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО й пам’ятника Героям Небесної Сотні.

На заході також були присутні ветерани війни, представники влади міста та області, представники інших силових структур, духовенство, громадкість міста.

«У всіх народів є система свят, що возвеличують подвиги співвітчизників, бо на цьому будується світогляд, культура, та виховання нації. Відзначення Дня Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави української самостійної соборної держави. В цей день небайдужі та вдячні нащадки вивішують національні прапори для вшанування пам’яті борців за свободу кожного українця, за кращу долю та волю України і з повагою та почуттям власної гідності», – зазначив ректор національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  на Святі Героїв України демонстрували свій стройовий вишкіл: – проходженням урочистим маршем, та театралізованим виступом «Плац-параду» зі зброєю.

Вшановуючи минуле – ми будуємо майбутнє.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.