В Національній академії Державної прикордонної служби України відбулось засідання вченої ради

23 травня 2019 року відбулося чергове засідання вченої ради Національної академії ДПС України.

На початку засідання вченої ради Голова вченої ради, ректор Національної академії Державної прикордонної службиУкраїни імені Богдана Хмельницького лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович вручив диплом доктора педагогічних наук зі спеціальності: «Теорія та методика навчання (загальновійськові та військово-спеціальні дисципліни); Теорія і методика професійної освіти» начальнику факультету підготовки керівних кадрів полковнику Білявцю Сергію Яковичу.

Засіданя вченої ради було присвячено розгляду   низки актуальних питань щодо  забезпечення освітнього процесу прикордонної Almamater, основними з яких були:

         1.Звіт про виконання рішень вченої ради. З цього питання виступила заступник ректора (проректор) Національної академії з наукової роботи, доктор психологічних наук, професор, полковник Волобуєва Олена Федорівна, яка довела членам вченої ради результати аналізу виконання рішень вченої ради за 2018-2019 навчальний рік. При обговоренні питання були визначені шляхи щодо вирішення стратегічних питань життєдіяльності і подальшого розвитку академії відповідно до вимог з реалізації державної освітньої політики.

         2.Про стан та завдання щодо забезпечення дисципліни та правопорядку серед персоналу академії доповів заступник ректора (проректор) Національної академії з персоналу полковник Філіпчук Юрій Леонідович, який проаналізував ряд важливих складових зміцнення дисципліни і правопорядку із врахуванням реалій сьогодення у відповідності до сучасних вимог до структур по роботі з персоналом.

        3.Про допуск до підсумкової атестації випускників в травні – червні 2019 року. Члени вченої ради заслухали та обговорили доповідь заступника ректора (проректора) Національної академії з навчальної роботи, доктора технічних наук, професора,полковника Боровика Олега Васильовича.

Крім того, на засіданні вченої ради було обговорено додаткову низку  питань і визначено вектори  щодо ефективного забезпечення системи професійної підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників із урахуванням вимог сьогодення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.