День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України

Напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження в академії відбулися урочисті заходи, на яких командування і науково-педагогічний склад поздоровляли персонал видавництва з нагоди професійного свята.

Це свято відзначається щорічно в останню суботу травня відповідно до Указу Президента України від 25 травня 1999 року № 563/99.

З вітальним словом виступив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук, який наголосив, що це свято об’єднує усіх, хто працює на цій ниві, – редакторів, коректорів, операторів комп’ютерної верстки, друкарів, палітурників та інших майстрів видавничої справи – людей, яким притаманна висока культура, відповідальність та постійний творчий пошук, адже друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.

На сьогодні видавництво академії є єдиним спеціалізованим підрозділом, діяльність якого спрямована на своєчасне та повне забезпечення службовою літературою Адміністрації, регіональних управлінь, інших підрозділів Держприкордонслужби, а також освітнього процесу академії.

Серед основної літератури, яку виготовлено за останній час: 25 керівних документів, 35 навчальних і навчально-методичних посібників, 10 монографій, 20 збірників наукових праць, 7 тез науково-практичних конференцій, 60 авторефератів тощо. Тираж усієї виготовленої продукції понад 7 млн примірників.

Велика подяка видавництву за самовіддану працю, внесок у зростання престижу академії, створення духовного середовища для майбутніх поколінь офіцерів-прикордонників.

З нагоди свята персонал видавництва був нагороджений відомчими нагородами, грамотами і грошовими преміями.

Урочистості  закінчилися музичними виступами студентів і курсантів академії.

У цей святковий день бажаємо військовослужбовцям та працівникам видавництва доброї й щасливої долі, міцного здоров’я, миру та добробуту. Нехай здійсняться усі задуми та мрії в ім’я розквіту нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.