Присудження Державних премій України у галузі науки та техніки

Ректору Національної академії Держприкордонслужби України та науковцям прикордонного вишу присуджено Державні премії України у галузі науки та техніки

Сьогодні, 5 червня,  у Національній академії наук України  відбулася урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року. Захід відбувся за участі Голови Комітету, президента Національної академії наук України Бориса Патона, директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Керівництво країни високо оцінило науковий доробок ректора Національної академії, заслуженого працівника освіти України, доктора технічних наук, професора генерал-майора Олега Шинкарука, професора кафедри інженерного забезпечення та технічних засобів охорони кордону заслуженого працівника освіти України, доктора технічних наук, доцента полковника Миколи Лисого та головного наукового співробітника відділення організації наукових досліджень науково-дослідного відділу працівника заслуженого діяча науки і техніки України, доктора військових наук, професора Володимира Кириленка.

Науковців-прикордонників відзначено дипломами лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки.

Зазначимо, що Державна премія України у галузі науки і техніки 29 квітня цього року відзначила ювілейну дату – 50-ти річчя від дня засування. Протягом цього часу було розглянуто 3 тисячі 300 робіт, однак отримали премію понад 850 робіт. Наукові колективи, що готували ці роботи, це – люди, які є найкращими у своїй справі.

Державна премія витримала випробування часом і утвердилися як справді найвища нагорода у науковій сфері.

Вітаємо та пишаємося нашими науковцями.