Спеціалізовані вчені ради

7 червня 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено засідання спеціалізованої вченої ради в галузі юридичних наук та державного управління.

Голова ради, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег ШИНКАРУК привітав членів спеціалізованої вченої ради, запрошених і здобувачів з черговим засіданням, зазначивши, що на сьогодні в академії функціонують 5 спеціалізованих вчених рад, 4 із яких докторські. Відбувається суттєве покращення підготовки науково-педагогічних кадрів.  На  сьогодні у здобутку академії  – 50 докторів наук, 208 кандидатів наук, 32 професора та 106 доцентів. Яскравим прикладом такого зростання є отримання вченого звання «професор» головним науковим співробітником науково-дослідного відділу Валерієм ДОВГАНЄМ, якому і було вручено на засіданні відповідний атестат. Крім того на сьогодні в прикордонній Alma-mater активно розвиваються наукові школи, завдяки яким групі учених академії 05 червня було вручено Державну премію в галузі науки і техніки.

Продовжуючи свій виступ, ректор академії акцентував увагу на тому, що сьогодні відбувається стрімка переоцінка значення науки у суспільстві. Якщо до недавна практика йшла за наукою, підхоплювала її відкриття і втілювала їх у життя, то сьогодні наука йде іншим шляхом – шляхом вдосконалення практики. З огляду на це Олег ШИНКАРУК наголосив на вагомості тих знань, які презентують сьогоднішні здобувачі – діючі офіцери кордону.

На засіданнях було захищено:

1) докторську дисертацію з юридичних наук полковником ПРИТУЛОЮ Андрієм Михайловичем – заступником начальника управління апаратної роботи – начальником відділу взаємодії з вищими органами державної влади Адміністрації Державної прикордонної служби України;

2) кандидатську дисертацію з державного управління генерал-майором ШАРАПОМ Сергієм Олександровичем – Директором Департаменту апаратної роботи та комунікацій Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Крім того 07 червня 2019 успішно захищено докторську дисертацію на тему «Теоретико-правові засади призначення та виконання спеціальних покарань щодо військовослужбовців» за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» докторантом докторантури Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького підполковником НІКОЛАЄНКО Тетяною Богданівною, захист відбувся в Державному університеті фіскальної служби України, м. Ірпінь.

Щиро вітаємо здобувачів з успішним захистом!