У Національній академії Держприкордонслужби відбувся черговий – 27 випуск офіцерів-прикордонників

Сьогодні, 8 червня, у Національній академії Держприкордонслужби України ім. Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року за першим бакалаврським рівнем вищої освіти випускниками стали 251 особа, з них 63 особи жіночої статі. Два випускники  занесені на Дошку пошани, а 28 — отримали диплом з відзнакою. Також завершили навчання 69 офіцерів-магістрів факультету підготовки керівних кадрів, 3 з яких занесені на Дошку пошани, а 11 — отримали диплом з відзнакою.

Захід відбувся за участі директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Миколи Маланчія, Голови екзаменаційної комісії генерал-майора Сергія Бідила та ректора академії генерал-майора Олега Шинкарука.

Серед гостей свята також були представники органів місцевої влади, ветерани-прикордонники, рідні й близькі випускників.

У цей день кадри Держприкордонслужби поповнили 320 офіцерів-прикордонників за різними спеціальностями. Зокрема, 69 офіцерів, які навчалися на факультеті підготовки керівних кадрів, 95 молодих офіцерів — із факультету охорони та захисту державного кордону, 87 чоловік — з факультету правоохоронної діяльності, 47 випускників — з факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін, а також 22 офіцери інженерно-технічного факультету. Молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім районів проведення антитерористичної операції.

Під час урочистостей почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих військовослужбовців відомства державними нагородами.

Незабутнє враження на усіх присутніх залишило прощання випускників з Бойовим Прапором академії, театралізований виступ курсантів академії та проходження урочистим маршем.

Сьогодні Національна академія – провідний військовий навчальний заклад, що готує професіоналів, які на високому рівні виконують відповідальні завдання з охорони державного кордону України.

Нагадуємо, що історія академії розпочинається 1 січня 1993 року, коли відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 1992 року № 700 було створено Інститут Прикордонних військ України на базі Хмельницького вищого артилерійського командного училища імені маршала артилерії М.Д. Яковлєва.

Важливими в історії Академії були і такі дати: у 1995 році — на базі Інституту створено Академію та присвоєно ім’я Богдана Хмельницького; у 1999 році — академії надано статус Національної; у 2002 році академії вручено Бойовий Прапор частини; у червні 1993 році проведено перший випуск офіцерів-прикордонників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.