У Національній академії Держприкордонслужби пройшов День донора

Напередодні Дня донора, 12 червня 2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов День донора. Метою цього щорічного заходу є залучення здорових людей до донорства крові, тим самим демонструючи суспільству наскільки це проста та безпечна процедура, результатом якої є порятунок життя.

Близько сотні офіцерів та курсантів взяли активну участь у заході, розуміючи всю важливість добровільної, безкоштовної здачі крові, як акту товариської допомоги, почесного вкладу в справу охорони здоров’я прикордонників.

Перед тим як забирати кров, у лабораторії  брали кров з пальця та визначили її групу. Також у донора цікавилися його станом здоров’я, питали чи він ситий, чим хворів і чи не вживав алкоголь напередодні. – Перед здачею крові обов’язково потрібно поїсти, бо кров має бути сита, поживна, — каже начальник госпіталю академії полковник Ігор Шевчук.

Забір крові здійснювався стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що виключає можливість зараження донорів інфекційними захворюваннями.

 Прикордонники Національної академії переконані, що їхня кров, яка віддана лише з щирим серцем та добротою, неодмінно збереже  не одне людське життя та здоров’я.

 Нагадаємо, що всесвітній день донора крові — міжнародний день, заснований в травні 2005 року, в ході 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, в Женеві та проводиться щорічно 14 червня.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.