У Національній академії Держприкордонслужби відзначили День медичного працівника

Сьогодні, 13 червня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника  у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося вшанування лікарів госпіталю закладу.

Як відомо, День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня.

У святковому заході участь взяли ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук та персонал навчального закладу.

«16 червня в Україні відзначається День медичного працівника.

Щиро вітаю персонал академії з прийдешніми святами!

Вдячний Вам за вашу благородну працю!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Від усієї душі зичу міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, добробуту.

Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя», – зазначив Олег Миколайович.

З нагоди свята військовослужбовцям та працівникам госпіталю Національної академії було вручено грошову винагороду та грамоти.

Користуючись нагодою вітаємо всіх без винятку працівників галузі охорони здоров’я в Україні професійним святом та бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, злагоди у родинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.