ЗАСІДАННЯ РАЗОВОЇ ДОКТОРСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ

14 червня 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено засідання разової докторської спеціалізованої вченої ради в галузі психологічних наук . Голова ради, заступник ректора Національної академії з наукової роботи, заслужений працівник освіти України, доктор психологічних наук, професор полковник Олена ВОЛОБУЄВА привітала членів спеціалізованої вченої ради із засіданням та подякувала їм за плідну співпрацю в підготовці науковців вищої кваліфікації.

На засіданні було захищено докторську дисертацію за темою «Теоретико-методологічні основи професійної підготовки майбутніх психологів оперативно-рятувальної служби» зі спеціальності 19.00.09 – психологія діяльності в особливих умовах заступником начальника кафедри практичної психології та педагогіки Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності СІРКО Роксоланою Іванівною.

Щиро вітаємо здобувачку з успішним захистом!