Круглий стіл на тему: «Становлення на посаді викладача-початківця: проблеми та шляхи їх вирішення».

18.06.2019 року було проведено круглий стіл з викладачами-початківцями на тему: «Становлення на посаді: проблеми та шляхи їх вирішення».

Метою проведення заходу стало надання допомоги начальникам факультетів, заступникам начальників факультетів з навчально-методичної роботи, викладачам-наставникам та викладачам-початківцям у розв’язанні першочергових проблем щодо адаптації та набутті педагогічного досвіду роботи у Національній академії для забезпечення якісного освітнього процесу, а саме:

– організації системної підготовки висококваліфікованого науково-педагогічного складу Національної академії;

– підвищення професійного рівня викладачів-початківців;

– формування у молодих педагогів високих професійних ідеалів та потреб в постійному саморозвитку і самовдосконаленні.

Під час круглого  столу обговорено широке коло питань та надано практичні рекомендації з удосконалення роботи викладачів-початківців.