Розширена нарада ректорату Національної академії

Сьогодні, 19 червня, у вищому навчальному закладі Державної прикордонної служби України ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук провів розширену нараду за участю своїх заступників, начальників факультетів, керівників структурних підрозділів та представників приймальної комісії.

На засіданні ректорату активну увагу було приділено питанню створення позитивного іміджу та підвищення авторитету прикордонника у суспільстві, а також розглянуто основні організаційні завдання академії щодо підготовки навчально-матеріальної бази до нового навчального року.

Перед початком заходу ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук зауважив, що комісії, вступної кампанії 2019 року, необхідно довести юридичні та правові аспекти щодо набору курсантів першого курсу, довести до персоналу статі адміністративного та кримінального кодексу України та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Також ректор академії визначив завдання щодо розвитку навчально-матеріальної бази закладу на найближчий період:

створення електрифікованого програмного макета місцевості відділів прикордонної служби з урахуванням різних фізико-географічних умов; обладнання для імітації бою з автоматичною фіксацією «влучань» «ЛАЗЕРТАГ», як сучасного комплекту для забезпечення викладання дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка»; багатоцільового лінгафонного кабінету для вивчення іноземних мов; тренажеру навчального водіння та класу телекомунікаційних систем.

 Підбиваючи підсумки наради Олег Миколайович наголосив, що важливою складовою вищої освіти прикордонного відомства є висока якість кадрового забезпечення  для Державної прикордонної служби України.

 На завершення генерал-майор Олег Шинкарук визначив низку завдань керівника структурних підрозділів за напрямками діяльності, на організацію та проведення заходів в період вступної кампанії 2019 року та підготовчі роботи до початку нового навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.