У Національній академії відбулося загальноакадемічне шикування

Напередодні, 18 червня на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  відбулися загальноакадемічне шикування за участі ректора генерал-майора Олега Шинкарука.

Зазначимо, що такі заходи у Національній академії проводяться традиційно кожного вівторка.

Розпочався академічний захід із підняття Державного Прапора України і  Прапора Державної прикордонної служби та  виконання Державного Гімну України усіма присутніми.

Звертаючись до прикордонників, ректор вищого навчального закладу Державної прикордонної служби генерал-майор Олег Шинкарук зазначив, що в усі часи професія прикордонника об’єднувала у своїх лавах кращих представників нашого народу. Нинішні охоронці кордону в час надзвичайно складних випробувань гідно продовжують звитягу минулих поколінь.

Олег Миколайович подякував всьому персоналу Національної академії за сумлінне виконання службових обов’язків, чесну службу Батьківщині та безцінний вклад кожного військовослужбовця, працівника академії в справу підготовки висококваліфікованих офіцерів для підрозділів охорони державного кордону України.

Також ректор академії, за підсумками тижня, відзначив кращих спортсменів відомчими нагородами кубками та грамотами, та побажав їм міцного здоров’я і високих досягнень у спорті.

Завершилося шикування проходженням урочистим маршем.

Додамо, що Державна прикордонна служба України стрімко реформується та займає відповідальне місце в системі безпеки держави, як правоохоронний орган спеціального призначення.

Поряд з тим, Національна академія займає гідне місце в системі прикордонного відомства. Варто виокремити, що за останні декілька років значно розширено мережу спеціалізованих вчених рад, збільшено науковий потенціал, створено Інститут підвищення кваліфікації та госпіталь академії, науково-дослідний інститут та інститут підготовки керівних кадрів.

Крім того, у цьому році Національна академія стала асоційованим членом агенції прикордонної та берегової охорони FRONTEX.