У Національній академії Держприкордонслужби відбувся черговий випуск цивільних студентів

Сьогодні, 20 червня, у Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди чергового випуску цивільних студентів. Випускники здобували вищу освіту за спеціальностями  «Право», «Правознавство» та «Філологія».

У цьому, черговому випуску студентів, Національна академія випустила понад 50  молодих фахівців, із них 8 випускників отримали диплом з відзнакою. Продовжують навчатися в стінах академії більш як 300 студентів – 1-го, 2-го та 3-го курсів.

На урочистому заході присвяченому випуску були присутні керівники структурних підрозділів академії, науково-педагогічний склад та рідні  випускників.

На початку заходу хвилиною мовчання було вшановано усіх героїв – захисників, які поклали своє життя захищаючи Батьківщину.

Перед початком урочистостей ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав студентів-випускників із черговим випуском.

«Щиро вітаємо студентів-випускників з успішним завершенням навчання!

З 2010 року, Національна академія підготувала понад 1300 висококваліфікованих фахівців за різними рівнями вищої освіти та спеціальностями, які гідно вступили до молодої когорти працівників в установах і організаціях Хмельниччини та України.

Сьогодні ще 51 випускник отримав дипломи про вищу освіту.  Ми віримо у вашу громадянську активність і патріотизм, які так необхідні сьогодні суспільству і державі.

Щиро зичимо вам всього, з чого складається звичайне людське щастя – миру, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, вірних друзів і творчої роботи! Бажаємо вам здійснення усіх ваших планів, якими б грандіозними вони не були», – зазначив Олег Миколайович.

Під час урочистостей начальники факультетів та почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих студентів грамотами. Концертна програма, яка періодично супроводжувалась виступом артистів, надихала святковою енергією та веселим настроєм всіх учасників заходу.

Наприкінці свята випускники, їхні батьки, рідні та близькі висловили щирі слова вдячності викладачам та керівництву Національної академії за безцінні знання, терпіння та мудрість, сумлінну працю та досвід.

Нагадуємо, що починаючи з 2010 року в межах ліцензійного обсягу Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочала підготовку цивільної молоді за денною і заочною формами навчання та за відповідними рівнями підготовки та спеціальностями.

Навчальний заклад надає вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти та за спеціальностями: «Правоохоронна діяльність», «Правознавство», «Переклад», «Філологія», «Автомобільний транспорт» та «Автомобілі та автомобільне господарство».