У Національній академії відзначили 23 річницю Дня Конституції України

У четвер, 27 червня у конференц-залі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  відбулися урочистості, присвячені Дню Конституції України.

У заході взяла участь керівництво академії, керівники факультетів, відділів, служб та науково-педагогічний склад закладу.

Вітаючи персонал Національної академії, ректор вишу генерал-майор Олег Шинкарук відзначив важливість цінностей та свобод, які зазначені в Конституції України.

 «Нині  дійсно визначне свято. Адже 23 роки тому був прийнятий головний документ нашої Батьківщини. Це фундамент, на якому базується наша країна. Україна − суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. На жаль, як і століття тому, сьогодні українці вимушені зі зброєю в руках боронити незалежність нашої держави, захищати наше право жити та працювати у своїй країні. Тож вічна шана тим, хто загинув, захищаючи незалежність України. Низький уклін тим, хто саме в ці хвилини боронить нас на кордонах. Саме завдяки вам ми нині маємо можливість відзначати День Конституції у вільній Україні. Впевнений, Конституцію ми з вами маємо згадувати не тільки у свято. Адже це — перелік цінностей, на які ми маємо рівнятися щоденно. Хочу подякувати кожному прикордоннику за вклад на благо нашої Батьківщини. Зі святом вас! З Днем Конституції України», − зазначив у вітальному слові генерал-майор Олег Шинкарук.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували всіх загиблих героїв.

 З нагоди відзначення двадцять третьої річниці Дня Конституції України військовослужбовцям-прикордонникам було вручено чергові військові звання:

Впродовж урочистого заходу присутніх радували своїми талантами артисти Національної академії Держприкордонслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.