У Національній академії Держприкордонслужби розпочалась вступна кампанія 2019

З 1 липня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочались вступні випробування для абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту у вищому навчальному закладі Держприкордонслужби.

Розглянуто особливості вступної кампанії, організаційні питання та порядок взаємодії. Ці та інші питання обговорили учасники Робочої групи Національної академії у понеділок, 1 липня 2019 року, під час засідання персоналу, який залучається до конкурсних процедур.

Ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук відкриваючи засідання зазначив, що у 2019 році збільшилось державне замовлення і ми його плануємо виконати.

«Під час вступних випробовувань персонал, який залучається до вступної кампанії Національної академії у 2019 році,  забезпечує дотримання законодавства України, в тому числі правил вступу, а також відкритість приймальної комісії. Рішення приймальної комісії, прийняте в межах її повноважень, є підставою для видання відповідного наказу ректором академії. Усі питання, які пов’язані з прийняття до Академії, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях», – додав ректор генерал-майор Олег Шинкарук.

Першими конкурсні перегони долатимуть кандидати  за ступенем вищої освіти «бакалавр» за спеціальностями: безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія (англійська та німецька мови), психологія, автомобільний транспорт та телекомунікація, обсяг державного замовлення у 2019 році складає – 400 місць. Цьогоріч, для них вступні випробовування триватимуть з 1 по 13 липня.

З 23 по 30 липня  проходитимуть вступні випробовування офіцери-прикордонники які здобуватимуть вищу освіту за ступенем «магістр», за такими спеціальностями: для магістрів – безпека державного кордону, військове управління, автомобільний транспорт, правоохоронна діяльність, планований обсяг державного замовлення 50 місць денної форми навчання та 65 осіб заочної.

Для кандидатів до вступу на очну та заочну форму навчання за кошти фізичних, юридичних осіб для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр, магістр  вступні випробовування триватимуть з 10 липня по 15 серпня.

«На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації, тому й не дивно, що цьогоріч конкурс на вступ є досить високим. Наша головна мета – набрати на навчання до Академії лише найкращих та тих, хто дійсно достойний стати офіцерами Держприкордонслужби України», – наголосив Олег Миколайович.

Також він висловив переконання, що діяльність приймальної комісії буде здійснюватися на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного абітурієнта.

Попереду абітурієнтів чекає медичний огляд, оцінка рівня фізичної підготовки (фізична культура) та професійно-психологічне обстеження.

Вступні випробування для кандидатів, з-поміж цивільної молоді, триватимуть до 13 липня. По їх завершенні відібрані приймальною комісією абітурієнти з 1 серпня одягнуть курсантські погони та відбудуть на один з полігонів Національної академії для проходження первинної військової підготовки.

Побажаємо всім абітурієнтам у ці напруженні дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки до офіцерських зірок!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.