Ректор Національної академії Держприкордонслужби провів зустріч з військовослужбовцями-прикордонниками органів охорони Державного кордону

Напередодні, у Центрі культури та дозвілля Національної академії, ректор генерал-майор Олег Шинкарук зустрівся із військовослужбовцями-прикордонниками військової служби за контрактом, які виявили бажання вступати до єдиного вищого навчального закладу Держприкордонслужби у 2019 році.

Зазначимо, що з 1 липня у Національній академії  розпочались вступні випробування для охочих здобувати вищу освіту у престижному закладі України.

Звертаючись до прикордонників, генерал-майор Олег Шинкарук наголосив, що пріоритетом у виші є навчання, отримання міцних знань та диплома про здобуту освіту. Для цього необхідно добре вчитися, дотримуватися дисципліни, правил внутрішнього розпорядку тощо.

«На вас із нетерпінням чекають у підрозділах органів охорони державного кордону, на вас розраховують, як на молодих фахівців, які мають грунтовні знання, диплом про отримання вищої освіти та хочуть служити на благо українського народу, – зазначив ректор. Тож, не втрачайте час, набувайте знань, практичних навичок, щоб гідно проявити себе під час навчання, щоб вами пишалися ваші батьки та академія».  Олег Миколайович також зазначив, що він завжди відкритий для спілкування, і, якщо є запитання, завжди готовий вислухати і допомогти.

Протягом зустрічі ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук ознайомив аудиторію з життям академії, розповів які дисципліни курсанти вивчатимуть і які навички вони отримають за час навчання.

Наприкінці зустрічі  Олег Миколайович відповів на численні запитання прикордонників, майбутніх курсантів вишу.

Побажаємо всім вступникам у ці напруженні дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки до офіцерських зірок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.