Випуск курсів підготовки офіцерів та прапорщиків для проходження військової служби за кордоном

Сьогодні 5 липня у конференц-залі Національній академії Державної прикордонної служби

України імені Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів та прапорщиків для проходження військової служби за кордоном.

У заході з нагоди випуску офіцерів дипломатичних представництв взяв участь ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. Серед гостей свята також були присутні провідні науковці академії.

Відкриття чергового випуску відбулося з виконання Державного Гімну України.

«Сьогодні академія проводить 36 випуск слухачів курсів, які пройшли успішно навчання та готові до виконання завдань будь яких країнах світу з забезпечення безпеки дипломатичних установ України та їх персоналу.

Ми відчуваємо почуття гордості за вас, за те, що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібності і талант, виконали повністю складні академічні програми, змогли стати справжніми фахівцями. Віримо, що Ви з гідністю прямуватимете своїм життєвим шляхом, прославляючи свою Альма-матер і свою Батьківщину.

Бажаю Вам, шановні випускники, міцного здоров’я, бадьорості, щастя й життєвого оптимізму, успіхів у вашій відповідальній діяльності в ім’я процвітання та могутності нашої держави», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Під час урочистостей Олег Миколайович вручив випускникам академії свідоцтва та відзнаки, а також відзначив окремих військовослужбовців відомчими відзнаками.

Ця промова завершила офіційну частину чергового випуску офіцерів і прапорщиків для проходження військової служби за кордоном.

Хай щастить Вам у житті, шановні випускники! Ми завжди раді бачити Вас в академії! У добру путь!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.