У Національній академії завершився чемпіонат Державної прикордонної служби України з універсального бою пам’яті генерал-полковника Віктора Банних

Сьогодні, 5 липня 2019 року, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершилися змагання з універсального бою пам’яті генерал-полковника Віктора Банних

У чемпіонаті брали участь 100 спортсменів, серед яких 2 майстри спорту України міжнародного класу,  4 майстрів спорту України, 8 кандидатів у майстри спорту України, 9 спортсменів першого спортивного розряду, 7 другого спортивного розряду та 70 спортсменів з третім спортивним розрядом.

Зазначимо, що універсальна боротьба, це комплексний вид спорту, що містить в собі подолання смуги перешкод, стрільбу і рукопашний бій.

Змагання такого виду спорту Державна прикордонна служба України   проводить не вперше.

«За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю», — зазначив помічник Голови Держприкордонслужби — голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк.

«Сьогодні мені вкотре випала велика честь урочисто проводити закриття  Чемпіонату з універсального бою пам’яті генерал — полковника Віктора Банних.

Щиро вдячний керівництву Держприкордонслужби за підтримку, спортивну увагу та  довіру.

Команда навчального закладу в котре отримала впевнено перемогу. І це є яскравим свідченням того, що в академії є спорт, в академії він культивується і академія активно підтримує здоровий спосіб життя.

Осередок з універсального бою знаходиться в академії і в нас він розвивається, як і з багатьох видів спорту.

Тож, вітаю всіх спортсменів-учасників!

 Вітаю переможців!

Бажаю усім учасникам змагань не зупинятися на досягнутому, покращувати свою майстерність та з гідністю представляти прикордонне відомство», — наголосив ректор Національної академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович, закриваючи чемпіонат Держприкордонслужби з універсального бою.

 Змагання з універсального бою тривали чотири дні. Оцінювали учасників досвідчені тренери.

Підбиваючи підсумок змагань, почесний гість – ректор академії Олег Шинкарук подякував присутнім за високі результати,  продемонстровані впродовж змагань, а також висловив переконання, що найголовніші перемоги у кожного з них ще попереду

Нагородження переможців та призерів змагань провели: Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України – Микола Подоляк та ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук.

У загальнокомандному заліку першості Державної прикордонної служби України з універсального бою серед команд:  група «А» – перше місце команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького,  друге-команда Північного регіонального управління, а на третьому-команда Південного регіонального управління; група «Б» – перше місце команда ОКПП «Київ», друге-команда Чернівецького прикордонного загону, а на третьому-команда Краматорського прикордонного загону; група «В» – перше місце команда Могилів-Подільського прикордонного загону, друге-команда Житомирського прикордонного загону, а на третьому Одеський загін морської охорони.

В особистому заліку у вагових категоріях до 65 кг перемогу святкував Костянтин Огінський – Національна академія. Категорії до 70 кг – Назар Луцьків, Чернівецький прикордонний загін, до 75 кг – Олександр Журавський, Бердянський прикордонний загін, до 80 кг – Олександр Кисилиця, Чернівецький прикордонний загін, до 85 кг – Денис Кухар, Національна академія, до 90 кг – Руслан Дацьков, Національна академія та понад 90 кг – Олександр Кушель, «Дозор».

Спортсменам подякували за хороші виступи, вручили нагороди та побажали міцного здоров’я і високих досягнень у спорті.

Такі заходи серед прикордонників є традиційними, їх рівень постійно зростає, а дух суперництва змушує покращувати свої показники та працювати над власним фізичним розвитком.

Вітаємо переможців!

« of 2 »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.