У Національній академії стартував чемпіонат Державної прикордонної служби України з легкоатлетичного кросу

Сьогодні, 8 липня 2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  стартував чемпіонат Державної прикордонної служби України з легкоатлетичного кросу.

У церемонії урочистого відкриття змагань взяли участь Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк та керівництво Національної академії.

В змаганнях бере участь 101 учасник, серед яких 1 майстер спорту України міжнародного класу,  7 майстрів спорту України, 9 кандидатів у майстри спорту України, 12 спортсменів мають перший спортивний розряд.

Серед потужного колективу чемпіонату з легкоатлетичного кросу 56 спортсменів — учасники бойових дій, які обороняли і захищали державний кордон на сході України.

Змагання з легкоатлетичного кросу будуть тривати два дні.

Розпочалися урочистості із виконання Державного Гімну України та вшанування світлої пам’яті тих Героїв-прикордонників, які до останнього подиху захищали суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України.

На початку заходу Микола Подоляк привітав усіх спортсменів змагань з черговим чемпіонатом Державної прикордонної служби України з легкоатлетичного кросу та побажав у перемозі.

 «Сьогодні в  Національній Академії Держприкордонслужби України відбуваються змагання з легкоатлетичного кросу на дистанції 1000 та 3000 метрів.

Участь у змаганнях беруть військовослужбовці з різних регіонів прикордонного відомства. Загалом спортивне свято зібрало понад 100 легкоатлетів, з яких 56 спортсменів — учасники бойових дій.

Зазначу, що біг — мій улюблений вид спорту. Загалом вважаю, що спорт є запорукою гарного настрою, ентузіазму та натхнення.

Щиро підтримую та вболіваю за кожного учасника! Бажаю усім нових спортивних досягнень та перемог», — зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

 Спортивні змагання для прикордонників — це не просто спосіб визначити кращого, це ознака утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення.

 Військові впевнені, що подібні заходи допомагають їм відволіктися від буденної служби.

Вітаємо учасників Державної прикордонної служби України з легкоатлетичного кросу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.