У Національній академії Держприкордонслужби завершився конкурсний відбір на навчання вступної кампанії 2019 року

 У Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького пройшло остаточне засідання приймальної комісії за результатами здачі вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за спеціальностями: безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія (англійська та німецька мови), психологія, автомобільний транспорт та телекомунікація.

Протягом тижня абітурієнти, які виявили бажання здобувати вищу освіту у вищому навчальному закладі Держприкордонслужби, долали конкурсні перегони з фізичної підготовки, проходили професійно-психологічний відбір та медичне обстеження.

На відкритому засіданні мандатної комісії ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук довів абітурієнтам їх результати та оголосив списки рекомендованих для зарахування на кожний факультет.

«Сьогодні рекомендуємо до зарахування абітурієнтів після першого етапу вступної кампанії. Цього року знову збільшилось державне замовлення і ми його виконуємо. Я вітаю усіх, хто вступив до нашого навчального закладу. Ви доклали максимум зусиль, щоб стати курсантами, адже конкурс на вступ був досить великим. Попереду на вас чекає плідна робота у нашому навчальному закладі, де ви отримаєте ґрунтовні знання та необхідні практичні навички. Бажаю вам успіхів та плідного навчання», – зазначив генерал-майор Олег Шинкарук.

Після оголошення результатів члени мандатної комісії у центрі культури та дозвілля академії провели робочу зустріч із рідними та близькими вступників.

Ректор академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович привітав усіх учасників зібрання з успішним завершенням вступної кампанії 2019 року за ступенем вищої освіти «бакалавр».

«Крок за кроком ми  рухаємося вперед, вдосконалюємося і завжди напоготові до викликів сучасності. Кожного року ми збагачуємо науковий потенціал вишу, розвиваємо наукові доктрини, випускаємо високо підготовлених спеціалістів для Державної прикордонної служби України.

Свідченням цього є той факт, що ми перший військовий заклад вищої освіти сектору безпеки та оборони України, який став асоційованим членом агенції прикордонної та берегової охорони FRONTEX, що відкриває для нас нові можливості у додатковому фінансуванні, обмін досвідом, імплементацію європейських освітніх стандартів, доступ до навчальних ресурсів та онлайн-курсів за міжнародними стандартами», –  коротко довів до присутніх  Олег Миколайович.

За його словами вступна кампанія здійснювалася на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного абітурієнта. Постійно проводили зустрічі із батьками вступників. Майбутні курсанти ще мають кілька днів, щоб донести оригінали документів, поки не буде підписаний наказ про зарахування. Далі на них чекає, свого роду, «початкова військова підготовка» на території польового навчального центру академії. А вже 7 вересня вступники приймуть військову присягу.

Усі курсанти отримають повне державне забезпечення, трьох разове харчування і проживатимуть у гуртожитку на території прикордонної академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.