Пожежники Національної академії Держприкордонслужби провели практичні навчання на об’єкті з масовим перебуванням людей

Профілактика пожежної та техногенної безпеки у Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є однією із важливих складових. Адже щодня на території вишу перебуває велика кількість людей, і захистити їх від надзвичайних подій та ситуацій може лише неухильне дотримання відповідних норм пожежної безпеки.

У зв’язку з цим пожежники академії  організовують такого роду навчання, щоб відпрацювати злагодженість дій між персоналом закладу та особовим складом пожежно-рятувального підрозділу щодо евакуації людей, матеріальних цінностей, а також ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж.

Так, напередодні у Національній академії відбулось практичне навчання персоналу,  який відповідає за протипожежний стан навчального закладу, щодо дій пожежно-рятувальних підрозділів на випадок пожежі.

Під час навчань було проведено тренування  пожежників академії із використанням первинних засобів пожежогасіння. Також вогнеборці перевірили у закладі наявне внутрішнє пожежне водопостачання із відпрацюванням практичних дій.

Важливість таких заходів розуміють не лише пожежники, але й керівники закладу, на яких покладається відповідальність за забезпечення пожежної безпеки, а відтак і за життя та безпеку персоналу, який знаходяться на території вишу.

Начальник служби пожежної безпеки полковник Олег Маковський зазначає, що такі періодичні тренування є основою збереження життя і здоров’я людей та готовності персоналу об’єктів з масовим перебуванням людей до захисту і дій під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.