У Національній академії Держприкордонслужби розпочались вступні випробовування для слухачів інституту підготовки керівних кадрів

Сьогодні, у Центрі культури та дозвілля Національної академії, ректор генерал-майор Олег Шикарук зустрівся з офіцерами органів охорони кордону, які виявили бажання навчатися у виші.

Олег Миколайович проінформував  офіцерський склад про особливості вступної кампанії, організаційні питання та заходи, які будуть долати вступники під час конкурсних процедур.

«На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, вмотивованих фахівців нової генерації.

Наша головна мета – набрати на навчання до Академії лише найкращих та тих, хто дійсно достойний продовжувати свій кар’єрний ріст у Держприкордонслужбі України» – зазначив Олег Шинкарук.

Також він  запевнив, що діяльність приймальної комісії буде здійснюватися на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного вступника.

Попереду офіцерів-прикордонників чекають конкурсні процедури відповідно до правил прийому 2019 року.

Бажаємо всім майбутнім слухачам академії у ці напруженні дні впевненості та максимальної віддачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.