Прикордонники Національної академії Держприкордонслужби відвідали могилу та вшанували пам’ять капітана Олександра Дзюбелюка

23 липня заступник ректора академії з наукової роботи полковник Олена Волобуєва  разом з рідними та друзями загиблого учасника АТО відвідали могилу капітана Дзюбелюка Олександра Миколайовича, який загинув виконуючи свій військовий обов’язок з охорони державного кордону у південно-східних областях України.

З початком збройної агресії на сході України Олександр разом із бойовими побратимами, зі зброєю в руках, виконував свій обов’язок — захищаючи  територіальну цілісність держави на сході України.

27 липня 2014 року пункт пропуску «Довжанський», де проходив службу Олександр Дзюбелюк,  попав під шквальний мінометно-гаубичний обстріл.

Олександр  Миколайович як справжній офіцер проявив мужність та рішучість. Цього ж дня Сашко, за право жити на своїй рідній землі, як захисник Батьківщини заплатив найдорожчим – власним життям.

За особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни капітана Дзюбелюка Олександра Миколайовича, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагадаємо, що Олександр народився 23 липня 1990 року у смт Нова Ушиця Хмельницької області, де й пройшло його дитинство та юність. Закінчив Ново Ушицьку загальноосвітню школу. У 2007 році вступив до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, де отримав вищу освіту.

У вересні 2014 року в смт Нова Ушиця на Алею Слави Героїв внесено його ім’я, а в грудні – відкрито меморіальну дошку на фасаді Новоушицького коледжу в пам’ять прикордоннику.

28 квітня 2017 року на честь цього мужнього воїна – справжнього Героя в смт Нова Ушиця було названо вулицю, де він мешкав.

Прикордонники академії, рідні та близькі поклали квіти до могили героя-прикордонника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Вічна пам’ять Героям!

Вічна їм Слава!