На Хмельниччині випускники кафедри військової підготовки Національної академії Держприкордонслужби склали військову присягу

27 липня 2019 року на території Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся урочистий випуск студентів, які протягом двох років навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчання завершили 58  юнаків, з понад 8 вишів Хмельниччини. Цей випуск особливий. Студенти, вмотивовано відносилися до опанування військових справ, особливо їх практичної складової. І за результатами навчання отримали високі показники  підготовленості майбутніх офіцерів.

Майже місяць перед випуском, слухачі провели на навчальному зборі. Практичні заняття закріпили теоретичні знання з виконання службових обов’язків, пов’язаних з майбутньою професією. Навчалися поводженню зі зброєю.

А сьогодні, як підсумок здобутого, традиційно, випускники кафедри військової підготовки присягнули на вірність українському народу.

Ритуал прийняття присяги розпочався з виконання Державного Гімну України.

Перший заступник ректора Національної академії полковник Юрій Філіпчук привітав  військовослужбовців і закликав завжди бути вірними словам Військової присяги, пам’ятати сьогоднішній день як особливий день непорушної клятви патріота.

Хвилююча мить проголошення священних слів присяги назавжди залишиться у серцях кожного випускника.

Завершився захід урочистим маршем молодого поповнення офіцерів запасу.

Тож, щиро зичимо випускникам мирного неба над головою!