В Національну академію Держприкордонслужби обрали кращих прикордонників з органів охорони державного кордону для здобуття «магістра» оперативно-тактичного рівня підготовки

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшло остаточне засідання приймальної комісії за результатами здачі вступних випробувань для здобуття всесвітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» оперативно-тактичного рівня підготовки.

Протягом тижня військовослужбовці з підрозділів Державної прикордонної служби України, які виявили бажання вступити до академії, складали іспити з фахових предметів, фізичної підготовки та проходили медичне обстеження.

На відкритому засіданні мандатної комісії ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук довів офіцерам-прикордонникам їх результати та оголосив списки зарахованих на кожний факультет, денної та заочної форми навчання.

«Я вітаю усіх, хто вступив до нашого навчального закладу. Ви доклали максимум зусиль, щоб стати слухачами інституту підготовки керівних кадрів, як основного підрозділу Національної академії. Попереду на вас чекає плідна робота у нашому навчальному закладі, де ви отримаєте ґрунтовні знання та необхідні практичні навички. Бажаю вам успіхів та плідного навчання», – зазначив генерал-майор Олег Шинкарук.

Нагадаємо, що конкурсний відбір здійснювався на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного вступника.

Майбутнім слухачам залишається дуже мало часу,  щоб відбути до місця служби, здати посади та прибути на навчання.

Бажаємо успіхів у навчанні!