Закріплення теоретичних знань та набуття практичного досвіду: курсанти Національної академії вибули на державний кордон Держприкордонслужби

30 липня 2019 року, для набуття практичного досвіду та виконання оперативно-службових завдань,  курсанти третього курсу Національної академії вибули на ділянку Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Метою виїзду є закріплення теоретичних знань та набуття і вдосконалення професійних навичок, виконання обов’язків на кордоні та інших оперативно – службових завдань.

Перед початком стажування з курсантами провели детальні інструктажі, під час яких увагу прикордонників зосередили на оперативне реагування при отриманні інформації, щодо будь  — яких правопорушень на державному кордоні України, суворому дотриманні заходів особистої безпеки та законності.

Курсанти академії, в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2019», в період з 30 липня до 29 серпня 2019 року будуть виконувати завдання з посилення охорони державного кордону на ділянках Мукачівського,Чопського та Чернівецького прикордонних загонів.

Забезпеченість практикантів найсучаснішими засобами охорони державного кордону та спеціальними приладами, несення служби із застосування транспортних засобів підвищеної прохідності дозволить курсантам ефективно виконувати весь спектр завдань щодо протидії протиправній діяльності правопорушників. Підготовка курсантів  сприяє впевненості, що прикордонники з перших годин перебування на кордоні уміло проявлять себе як підрозділ, який спроможний комплексно виконувати всі поставлені перед ним завдання.

Тож бажаємо курсантам академії з честю та гідністю активно протидіяти протиправним проявам на  державному кордоні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.