У Національній академії розпочалися конкурсні процедури за оперативно-стратегічним рівнем освіти

Другий рік підряд  національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проводить набір слухачів на навчання, за оперативно-стратегічним рівнем освіти.

Сьогодні розпочато набір.

Перед початком конкурсних процедур ректор академії генерал-майор Олег Шикарук зустрівся з офіцерами, які бажають навчатися у виші і проінформував вступників про особливості вступної кампанії, організаційні питання та заходи, які будуть долати вступники під час вступних випробовувань.

«На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, вмотивованих фахівців нової генерації.

Наша головна мета – набрати на навчання до Академії лише найкращих та тих, хто дійсно достойний продовжувати свій кар’єрний ріст у Держприкордонслужбі України» – зазначив Олег Шинкарук.

Ректор  запевнив, що діяльність приймальної комісії буде здійснюватися на принципах законності, відкритості, прозорості, та незалежності оцінювання кожного вступника.

 За результатами конкурсного відбору, відповідно до правил прийому 2019 року, буде сформовано рейтинг кандидатів для проходження на навчання до академії.

Бажаємо всім кандидатам, у ці напруженні для них дні, впевненості та максимальної віддачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.