До Національної академії Держприкордонслужби прибули курсанти першого курсу набору 2019 року

Сьогодні, 4 серпня до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибули курсанти першого курсу, набору 2019 року, які успішно пройшли вступні випробування та зараховані на навчання до вищого навчального закладу Держприкордонслужби.

Молоді юнаки та дівчата сповнені неабиякою жагою до нових знань та звершень вони стали на стежину “офіцерства”. Це їхній перший крок до офіцерського життя — крок до перших зірок на погонах.

На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації, тому й не дивно, що цього року конкурс на вступ був досить високим. Наша головна мета була набрати на навчання до академії лише найкращих та тих, хто дійсно гідний стати офіцерами Державної прикордонної служби України, і ми цього досягли.

Нині одягнувши форму прикордонника «вступники» стали повноправними членами великої курсантської сім’ї нашої Національної академії. У стінах Альма-матер у них розпочалось зовсім нове життя, сповнене цікавими пригодами та новими досягненнями. Тут вони здобудуть усі необхідні теоретичні знання та практичні уміння, стануть справжніми фахівцями своєї справи, захисниками державних рубежів та тими, ким пишатиметься український народ.

За доброю традицією з першим курсом, протягом одного місяця, на Польовому навчальному центрі академії буде організовано та проведено початкову практичну військову підготовку.

Майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Незважаючи на нетривалий час перебування в новій для себе ролі, молоде поповнення курсантів Національної академії Держприкордонслужби пройде певні практичні навички в стройовій підготовці. Крім того, під час загально академічних заходів, які будуть проводитися на полігоні новобранців навчатимуть тримати стрій, чітко виконувати військові команди начальника, ознайомлять з азами служби у Державній прикордонній службі України.  Але це ще все попереду.

Тож,  бажаємо всім курсантам першого курсу, набору 2019 року, впевненості та максимальної самовіддачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.