У Національній академії розпочато початкову загальну-військову прикордонну підготовку з курсантами першого курсу набору 2019 року

Сьогодні, 5 серпня, на Польовому навчальному центрі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для курсантів першого курсу, набору 2019 року, розпочато початкову загальну-військову прикордонну підготовку.

Пройшло зовсім небагато часу від того, як вони здолали конкурсний відбір і були зараховані на навчання до академії. І сьогодні, одягнувши форму прикордонника, вони стали повноправними членами великої курсантської сім’ї нашої Національної академії.

Нагадаємо,  що цьогоріч право стати курсантами-прикордонниками здобули 400 вступників загальноосвітніх навчальних закладів України та військовослужбовців за контрактом Державної прикордонної служби України, серед яких 67 – дівчат.

За доброю традицією з першим курсом кожного року розпочинається практична підготовка із заходів безпеки. Адже ці заходи потрібні під час виконання службових обов’язків та повсякденної діяльності.

Загальна-військова прикордонна підготовка проводиться на базі Польового навчального центру академії. Майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Незважаючи на нетривалий час перебування в новій для себе ролі, молоде поповнення курсантів Національної академії пройде певні практичні навички в стройовій підготовці. Крім того, під час загально академічних заходів, які будуть проводитися на полігоні новобранців навчатимуть тримати стрій, чітко виконувати військові команди начальника, ознайомлять з азами служби у Державній прикордонній службі України.

Зазначимо, що персонал Національної академії Державної прикордонної служби України вирішив цілий ряд складних завдань спрямованих на подальше підвищення якості навчального процесу щодо підготовки офіцерських кадрів для органів охорони державного кордону України. Все це дає можливість забезпечити готовність випускника до дій в умовах різких змін обставин на державному кордоні, готовності його до самозахисту та застосування сили в різних умовах обстановки.

Побажаємо всім курсантам першого курсу, набору 2019 року, впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох цей крок – екзамен на мужність та зрілість, подолання першої сходинки до офіцерських зірок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.