У Національній академії Держприкордонслужби відбулися комплексні військово-спортивні змагання

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено спортивне свято. В змаганнях взяли участь курсанти першого курсу, набору 2019 року.

Фізична підготовка є основою бойової підготовки прикордонників. Відомо, що справжній військовий – це людина, яка фізично загартована, мужня, витривала, здатна захистити свою Вітчизну та свій народ.

В Національній академії створена потужна матеріальна база і є усі умови для фізичного розвитку та занять спортом. Два сучасних навчально-спортивних комплекси академії мають дві зали для ігрових видів спорту, гімнастичний зал,  зали фіт несу, боротьби, гирьового спорту та тренажерний комплекс; сучасні ігрові майданчики, гімнастичні містечка та сучасний великий, зі штучним покриттям, стадіон. Курсанти регулярно займаються спортом та підвищують особистий рівень спортивної майстерності і фізичної підготовленості.

Змагання першокурсників проходили в дружній атмосфері боротьби. Умови спортивного змагання були спрямовані на створення командного духу та максимальної згуртованості колективу. Це вже їх другі змагання у ролі курсантів, в яких вони захищають спортивну честь свого військового підрозділу. Випробували свої сили у таких видах як воєнізована естафета, змагання з перетягування канату, підйом переворотом, біг на 100 м, легкоатлетична естафета 4 по 500 м.

Дівчата долали біг на 100 метрів та виконували  комплексні силові вправи (прес та віджимання за 1

хвилину).

Усі команди продемонстрували високу злагодженість, дружність та волю до перемоги. А це символізує бажання і вміння працювати в одному великому та дружньому колективі.

По завершенню змагань переможцям вручили смачні призи, якими вони одразу мали змогу відновити свої сили.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.