Пожежники Національної академії Держприкордонслужби провели практичні навчання

Напередодні у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися практичні навчання з персоналом, який відповідає за протипожежний стан навчального закладу.

Зазначимо, пожежники систематично організовують такого роду навчання, щоб відпрацювати злагодженість дій між персоналом академії та особовим складом пожежно-рятувального підрозділу закладу щодо евакуації людей, матеріальних цінностей, а також ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж.

Під час навчань були перевірені дії чергової служби академії з оповіщення про пожежу.

Водночас, із штатним  пожежним персоналом  було проведено тренування щодо використання первинних засобів пожежогасіння. Також вогнеборці перевірили у закладі наявне внутрішнє пожежне водопостачання із відпрацюванням практичних дій щодо гасіння пожежі.

 Важливість таких заходів розуміють не лише рятувальники, але й керівництво закладу, на яке покладається відповідальність за забезпечення пожежної безпеки, а відтак і за життя та безпеку персоналу академії.

Начальник служби пожежної безпеки Національної академії  полковник Олег Маковський наголошує, що такі періодичні тренування є основою збереження життя і здоров’я людей та готовності персоналу об’єктів з масовим перебуванням людей до захисту і дій під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.