Зустріч керівництва Національної академії Держприкордонслужби з курсантами першого курсу набору 2019 року

Сьогодні у  Національній академії Державної прикордонної служби України відбувся вечір запитань і відповідей з курсантами першого курсу набору 2019 року.

Повага до особистості, вміння реагувати на потреби курсантів та прислухатися до їх думки — це ті принципи, які є важливими  у вихованні майбутніх офіцерів.

 Нагадаємо, що пройшов зовсім короткий період з того часу, як курсанти долають початкову військово-прикордонну практичну підготовку на польовому навчальному центрі академії, і керівництву закладу, корисно знати їхні потреби та бажання під час належного виконання ними обов’язків

.

Під час зустрічі першокурсники ділилися враженнями та побажаннями щодо проходження практики. Задавали різного роду запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

 Зазначимо, що такий формат зустрічі дуже сподобався курсантам. Вони висловили подяку керівництву академії за небайдуже ставлення та надану можливість поспілкуватися у такому форматі, і, що їхні інтереси й запити беруться до уваги ректором академії.

Усі побажання курсантів обов’язково будуть розглянуті, враховані та реалізовані на практиці, а подібні вечори запитань та відповідей стануть регулярними.

До наступної зустрічі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.